Práce v CZ Loko

Práce v CZ Loko

Jsme stabilní

Jsme stabilní česká společnost s dlouholetou historií sahající až do roku 1849. Za tuto dobu jsme si vybudovali silné postavení na trhu a díky komplexnosti poskytovaných služeb v oblasti železničního průmyslu patříme mezi nejvýznamnější společnosti v tomto odvětví.
Investujeme do nových technologií a orientujeme se na výkon a rozvoj potenciálu našich zaměstnanců za účelem neustálého zlepšování poskytovaných služeb a dosažení maximální spokojenosti našich zákazníků.

Jsme světoví

Společnost CZ LOKO patří k nejvýznamnějším společnostem středoevropského železničního průmyslu. Máme vlastní know-how z tradičně vysoké úrovně českého železničního strojírenství a směle se můžeme pochlubit referencemi prestižní české i zahraniční klientely. Naše lokomotivy už jezdí v 18 zemích a naše teritoria se stále rozrůstají. Nebojíme se žádné výzvy a díky vysoké kvalitě a profesionálnímu přístupu, jsou naše produkty stále žádanější po celém světě.

Jsme inovativní

Na našich skvělých lokomotivách neustále pracujeme. Disponujeme špičkovými technologiemi a investujeme do dalšího vývoje desítky miliónů korun každý rok. Jdeme s dobou a podílíme se na utváření nových trendů v železniční dopravě. Máme vysoké cíle a také vysoké nároky na kvalitu, přístup, komplexnost a servis. Díky těmto zásadám se neustále zlepšujeme a budujeme silnou značku, která má velký význam na evropském železničním trhu.

Jsme atraktivní

Jsme hrdí na to, co jsme za 170 let naší existence dokázali. CZ LOKO má nejen atraktivní produkt, ale také platí za významného a silného zaměstnavatele v regionech kde působí. Díky našim zaměstnaneckým programům, férovému přístupu a rodinné atmosféře se nám zde pracuje skvěle. My, zaměstnanci CZ LOKO a.s. jsme ti, kteří tvoří hodnoty společnosti, její úspěchy, a společně děláme z CZ LOKO atraktivní firmu, která ve světě hodně znamená a na kterou jsme všichni hrdí.

×