Miroslava Krejsová

Miroslava Krejsová

Plánovač

Mirko, na jaké pozici a jak dlouho v CZ LOKO pracuješ?

Pracuji jako plánovač odbytu a ve firmě jsem 31 let. Na této pozici jsem 14 let.

Můžeš nám přiblížit, co přesně je náplní tvé práce?

Mám na starosti odbytové zakázky –⁠ komponenty lokomotiv, které se k nám vozí do opravy a s tím související plánování, administrativu, jejich příjem, expedici a vše kolem toho.
Také zajišťuji expedici komponentů na modernizované lokomotivy mezi provozy CZ LOKO.

Co se ti nejvíc líbí na tvojí práci?

Nejvíce se mi asi líbí různorodost mé práce. Ta možnost, že můžu být částečně ve výrobě a nějaký čas trávím u počítače. Také mám možnost se stále něco učit a poznávat. Potkávám se a komunikuji se spoustou lidí s různými vlastnostmi i náladami.

Jak vnímáš CZ LOKO jako zaměstnavatele?

CZ LOKO vnímám jako firmu s velkým potenciálem, protože železnice má budoucnost. Líbí se mi, jak se firma rozvíjí, modernizuje a investuje se do ní. Těší mě, že je zájem o naše lokomotivy a je vidina další práce v následujících letech. S postupem času vidím, jak je vše složitější a náročnější, ale toto vše jde s dobou. Na druhou stranu mě mrzí, když vidím, že odchází lidi, kteří svoji práci znají a umějí ji.

A na závěr jedna osobní otázka Mirko –⁠ jak ráda trávíš svůj volný čas?

Od jara do podzimu mi dost času zabere zahrada. A když má moje dvouletá vnučka čas, tak ji s radostí pohlídám. Ráda se projedu na kole, na bruslích a celkově mám ráda pohyb. A i když v práci nachodím nějaký ten kilometr, tak vyrážím na procházky a výlety po okolí. Záleží, jak je čas.

Další příběhy zaměstnanců

Zajímá Vás práce v perspektivní firmě?

Prohlédněte si nabídku volných pozic.

Přehled pozic

×