Očima zaměstnanců

Očima zaměstnanců

Ing. Ondřej Macho

CZ LOKO vnímám jako perspektivního zaměstnavatele, který mi umožňuje dělat to, co mě baví.

Číst více...

Mám velikou volnost v tom, co a jak dělám, což je super. Mám kolem sebe výborný kolektiv lidí, na které se můžu spolehnout a skvělého vedoucího.

Číst více...

Michal Benický
Dušan Pala

CZ LOKO jako zaměstnavatele vnímám pozitivně. Stálý plat, nějaké ty benefity, záruka práce. Já myslím, že v téhle době je super mít jistotu.

Číst více...

Na řadu přicházím až úplně na konec, když je lokomotiva kompletní. Mým úkolem je ji zprovoznit a oživit všechny její funkce.

Číst více...

Karel Beran
Dita Špatenková

Z mého pohledu je CZ LOKO perspektivní zaměstnavatel, který má za sebou dlouhou historii a před sebou atraktivní budoucnost, líbí se mi vize, ke které společnost směřuje.

Číst více...

Na mé práci se mi nejvíce líbí ta pestrost. Každý den dělám něco jiného a můžu se tedy stále učit novým věcem a zlepšovat se ve svém oboru.

Číst více...

Adam Střecha
Mojmír Vaško

Na mé práci se mi líbí mladý a stabilní kolektiv ETS a baví mě pracovat s kolektivem šikovných zaměstnanců. Dovoluji si říci, že má práce je koníčkem.

Číst více...

CZ LOKO vnímám jako firmu s velkým potenciálem, protože železnice má budoucnost. Líbí se mi, jak se firma rozvíjí, modernizuje a investuje se do ní.

Číst více...

Miroslava Krejsová
Veronika Holá

V náplni mé práce je povrchová úprava lokomotiv, od přípravy povrchu až do finálního vrchního laku.

Číst více...

Mám na starosti vývoj a integraci nové platformy sloužící k eliminaci schvalovacích prostojů a celkového zefektivnění podnikových procesů.

Číst více...

Bc. David Smetana
Pavel Švec

Nejdůležitější jsou lidé jejich týmovost.

Číst více...

Ze zkušenosti jsme jednou z výjimek, kde mají zaměstnanci možnost ovlivňovat, co se kolem nich děje, pokud bychom byli součástí nějakého nadnárodního koncernu nebo státní firmou – bude nám to diktováno z vnějšku, máme to štěstí, že nám toto naši akcionáři umožňují.

Číst více...

Ing. Josef Gulyás

Zajímá Vás práce v perspektivní firmě?

Prohlédněte si nabídku volných pozic.

Přehled pozic

×