Dita Špatenková

Dita Špatenková

Dita Špatenková

Nákupčí senior

Dito na jaké pozici a jak dlouho v CZ LOKO pracuješ?

Ve společnosti CZ LOKO pracuji 9 měsíců, konkrétně na pozici senior nákupčí.

Můžeš nám přiblížit, co přesně je náplní tvé práce?

Každodenní prací nákupčího je zajištění veškerého materiálu do výroby, v mém případě např. brzdového systému na lokomotivu, dále pak jednání s dodavateli nebo vedení poptávkových řízení.

Co se ti nejvíc líbí na tvoji práci?

Na své práci oceňuji různorodost, možnost technického i obchodního rozvoje. Setkávám se s dodavateli, mám možnost poznat, jak funguje výroba v různých oblastech, což jde samozřejmě ruku v ruce s poznáváním lidí, kteří rozumí svému oboru. Možná je to paradox, ale oceňuji i to, že je práce skutečně hodně, nemůžu říct, že bych se v práci nudila nebo mi snad práce neutíkala, což slýchám ze svého okolí velice často.

Jak vnímáš CZ LOKO jako zaměstnavatele?

Z mého pohledu je CZ LOKO perspektivní zaměstnavatel, který má za sebou dlouhou historii a před sebou atraktivní budoucnost, líbí se mi vize, ke které společnost směřuje. Myslím si, že firma umí nabídnout široké spektrum pozic v zajímavém, ač trochu specifickém oboru.

A na závěr jedna osobní otázka Dito – jaké máš koníčky?

Většinu volného času věnuji sportu. 13 let hraju florbal, který mě vždy naplňoval a snad ještě nějakou chvíli bude. Ráda zajdu na crossfit a pak jsou tu víkendy, které často trávím turistikou na horách.

Ditě děkujeme za odpovědi a v dalším díle našeho seriálu Vám představíme kolegu z Výrobního úseku.

Další příběhy zaměstnanců

Zajímá Vás práce v perspektivní firmě?

Prohlédněte si nabídku volných pozic.

Přehled pozic

×