Referent plánování obchodního oddělení (i pro absolventy)

Popis pracovního místa

Hledáte práci v obchodní sféře s vysokou mírou samostatnosti? Ozvěte se nám! Šanci dáme i šikovným VŠ absolventům, které důkladně zaškolíme. Máme unikátní produkt a k tomu skvělý obchodní tým!

Co bude Vaším úkolem?

  • správa obchodního plánu ve spolupráci Key account manažery
  • účast na obchodním procesu
  • kontrola obchodních dat v informačním systému
  • příprava podkladů pro controlling obchodního úseku
  • analýzy účetních dat pro controlling obchodního úseku
  • forecast obchodního plánu
  • forecast cash flow
  • zpracování podkladů pro účetní uzávěrku
  • zastupování ve správě CZ LOKO POOL
  • podpora obchodního týmu

Co požadujeme?

  • ÚSO/VŠ vzdělání – ekonomického/obchodního/technického směru
  • aktivní znalost MS Excel (OLAP Cube)
  • praxe v obchodní sféře výhodou
  • znalost Aj, ŘP sk.B
  • 100% nasazení, proaktivní přístup
  • flexibilita, samostatnost, komunikativnost
  • profesionální vystupování, bezúhonnost
  • pečlivost, odpovědnost
  • ochota cestovat po provozovnách CZ LOKO

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefitní kartu Edenred
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Další informace

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

Absolvent, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba:

Veronika Tomášková, +420 702 246 178