Elektromechanik na údržbu (vhodné i pro absolventy, 1 směna)

Popis pracovního místa

Co vás čeká?

  • Opravy elektrických zařízení a elektrických rozvodů.
  • Montáž a zapojování elektrických jistících a kontrolních zařízení podle schémat .
  • Práce na elektrických zařízeních ve vypnutém stavu a pod napětím.
  • Ustavování strojů a zařízení, jejich uvádění do provozu.
  • Montáž a zapojování jednofázových a třífázových elektromotorů.
  • Zkušenosti a praxe při údržbě a opravách elektroinstalace u konvenčních obráběcích strojů výhodou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít?

  • vyučení v oboru elektro
  • platná Vyhl. č. 50/78 (§ 6 výhodou).
  • praxe v oboru vítána, ale uvítáme i šikovné absolventy.
  • chuť učit se novým věcem!

Co vám můžeme nabídnout?

  • 13.mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefitní kartu Edenred (500,- Kč za měsíc)
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Další informace

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

Absolvent, Vzdělání není podstatné

Kontaktní osoba:

Tereza Špinková, +420 702 246 178