Vedoucí servisního střediska

Popis pracovního místa

Jste technicky zdatný, zkušený leader za kterým jsou vidět výsledky? Motivuje Vás úspěch podřízených a spokojenost klientů, umíte naslouchat, pochválit, zhodnotit výsledky a nasměrovat? Dokážete si získat důvěru? Jste proaktivní, cílevědomý , zodpovědný a hledáte způsoby a ne důvody?

Pokud ano, napište nám! Hledáme vedoucího servisního střediska, který naši společnost posune dál!

Co vás čeká?

  • sestavování pracovních týmů dle typu zakázky
  • organizace práce dle priorit
  • práce s informačním systémem společnosti (evidence, vykazování, zpětná vazba…)
  • komunikace s partnery v rámci servisní struktury
  • komunikace se zástupci zákazníka
  • komunikace s dodavateli zboží/služeb
  • udržování a rozvoj pracovního týmu
  • proaktivní přístup k dodržování a tvorbě procesů

Co od vás očekáváme?

  • minimálně SŠ technického zaměření
  • praxi alespoň 3 roky v oboru
  • zkušenosti s řízením týmu lidí
  • operativní rozhodování dle priorit
  • práci v týmu
  • schopnost učit se novým věcem a být odolný vůči stresu
  • komunikativní schopnosti s externím a interním zákazníkem
  • spolehlivost, proaktivní přístup a schopnost práce v týmu
  • cizí jazyk: AJ (min. písmo), RJ + NJ výhodou
  • aktivní řidič (sk. B)

Co vám můžeme nabídnout?

  • jazykové kurzy, odborné a rozvojové vzdělávání zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. plat
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • 26 dní dovolené
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefit karty 500 Kč / měsíc

Další informace

Místo výkonu práce:

Česká Třebová, Letohrad

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba:

Ladislav Budín, +420 724681468