Pavel Švec

Pavel Švec

Pavle, na jaké pozici a jak dlouho v CZ LOKO pracujete?

Do CZ LOKO jsem přišel pomoci na začátku letošního roku na pozici vedoucí výrobního úseku. Nicméně díky své ženě Aleně, která v CZ LOKO pracuje již tři roky, mám „pocit“, že ve firmě pracuji řadu měsíců.

Můžete nám přiblížit, co přesně je náplní Vaší práce?

Omlouvám se ale nebudu popisovat, co je mou náplní spíš Vám sdělím můj pohled na společnou výzvu. Je to stabilizace týmu firmy standardizace výrobních procesů včetně všech podpůrných tak, aby se CZ LOKO stalo reálně evropským lídrem během následujících 5 let. Nejdůležitější jsou lidé jejich týmovost. Je nezbytné, aby se nejen naši odborníci a matadoři, ale i nováčci podíleli na kvalitní výrobě odpovědném dodržování, ale i nastavování a inovaci procesů. Taktéž, aby díky vzájemnému respektu a slušnosti hledali nové principy cesty a příležitosti, jak naplnit společný cíl.

Co se Vám nejvíc líbí na Vaší práci?

Jsem mile překvapen, jací řemeslní odborníci a lidé ve společnosti pracuji. Toto je pro mě nejdůležitější a velmi pozitivní, jelikož jde o základní stavební kámen k tomu být úspěšní. Velkou výzvou v současné nelehké době a nestabilním externím prostředím je pro mě dodání určité jistoty stability klidu nadhledu a možná i úsměvu a dobré nálady celému mému týmu a díky tomu třeba i celé firmě.

Jak vnímáte CZ LOKO jako zaměstnavatele?

CZ LOKO vnímám jako silnou ambiciózní společnost s konkrétním cílem. Být nejlepší ve svém oboru.

A na závěr jedna osobní otázka Pavle – jaké jsou Vaše koníčky?

Je to jednoznačně má rodina a společný čas věnovaný sportu cestování a společnému relaxování.

Další příběhy zaměstnanců

Zajímá Vás práce v perspektivní firmě?

Prohlédněte si nabídku volných pozic.

Přehled pozic

×