Přehled pracovních pozic

Vedoucí týmu finanční účtárny (Jihlava)

Popis pracovního místa

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a k tomu jste zkušený vedoucí za kterým jsou vidět výsledky? Motivuje Vás úspěch podřízených, umíte naslouchat, pochválit, zhodnotit výsledky a nasměrovat? Dokážete si získat důvěru? Jste proaktivní, cílevědomý, zodpovědný a hledáte způsoby a ne důvody? Ozvěte se nám.... Obsazujeme pozici Vedoucí týmu finanční účtárny!

Co vás čeká

  • vedení týmu finanční účtárny
  • zpracování účetnictví – faktury došlé, vydané, pokladna, interní doklady, účtování bankovních výpisů a tvorbu platebních příkazů, vnitrofaktury, cestovní příkazy
  • závěrkové operace – měsíční, roční
  • inventarizace, dokladové a fyzické inventury, příprava podkladů pro DPPO.
  • spolupráce s daňovými poradci a auditorem
  • odpovědnost za správnost zaúčtování DPH na jí zpracovávaných dokladech.
  • zpracování DPH, SH,KH
  • spolupráce na interních směrnicích společností a jejich implementace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti s vedením týmu
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • komplexní orientaci v účetní a daňové problematice
  • vynikající znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost, pečlivost a chuť učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout

  • flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefitní kartu Edenred
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Další informace

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Nástup:

dle dohody

Kontaktní osoba:

Ladislav Budín, +420 724681468