Bankovní specialista CZ LOKO

Popis pracovního místa

Hledáte novou výzvu? Chcete pracovat pro rychle se rozvíjející společnost, která se nebojí investovat do nejnovějších technologií a patří na trhu mezi ty nejlepší ve svém oboru? Přidejte s k nám! Hledáme zkušeného a schopného bankovního specialistu, který nám pomůže posunout se dál!

Co vás čeká

  • uzavírání a správa bankovních, leasingových a pojistných smluv
  • řízení platebního styku a zůstatků na bankovních účtech
  • odhad měnového rizika a otevřené devizové pozice
  • příprava podkladů pro auditora
  • zpracování finanční části žádostí o dotace
  • zástava pohledávek a vystavování bankovních a pojistných záruk (ČSOB / KB / ČS )
  • zpracování akreditivů
  • modelování a výpočet kovenantů z bankovních a leasingových smluv

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • znalosti a dovednosti v oblasti bankovnictví, leasingu a pojišťovnictví
  • analytické a logické myšlení, spolehlivost, pečlivost, efektivní komunikaci, proaktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • platové ohodnocení závislé na Vašich zkušenostech a schopnostech
  • samostatné rozhodování a přebírání zodpovědnosti
  • možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšně fungující společnosti
  • různorodou náplň práce a možnost seberealizace
  • balíček zajímavých firemních benefitů

Další informace

Místo výkonu práce:

Jihlava, Praha

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Nástup:

dle dohody

Kontaktní osoba:

Ladislav Budín, +420 724681468