Vedoucí plánování a přípravy výroby

Popis pracovního místa

Co vás čeká?

  • řízení oddělení plánování výroby, příjem a expedici zakázek
  • řízení oddělení přípravy výroby
  • odpovědnost za zpracování výrobních plánů na základě zakázkových dotazníků
  • odpovědnost za podklady pro plánování, výrobní kusovníky, pracovní normativy, efektivní využití kapacit
  • řízení zpracovávání hodnocení výsledků výrobních provozů (termíny, průběžné doby, spotřeba práce)
  • řízení procesu přezkoumání zakázkového dotazníku, poptávek a objednávek
  • nastavování reportů a hodnocení vybraných procesů (zakázkové dotazníky, plánování a realizace)
  • vedení oddělení cca o 25 lidech
  • koordinování spolupráce s dalšími úseky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s vedením plánování výroby ve strojírenské společnosti
  • zkušenosti s plánováním zakázkové nebo malosériové výroby
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z železničního průmyslu výhodou
  • technický přehled o železničních vozidlech výhodou
  • silná osobnost s opravdovými manažerskými dovednostmi
  • flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost, analytické myšlení

Co vám můžeme nabídnout?

  • služební automobil – Škoda Octavia III, notebook, telefon značky Apple
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. Plat
  • 26 dní dovolené
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • cafeteria
  • jazykové kurzy, odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Další informace

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

, Vyšší odborné

Kontaktní osoba:

Ladislav Budín, +420 724681468