Specialista IT

Popis pracovního místa

Máte zkušenost z pozice IT specialisty v oblasti podpory uživatelů a hledáte novou výzvu v Jihlavě? Tak to jste ideální kandidát pro pozici, kterou aktuálně obsazujeme.

Práce u nás není rozhodně stereotypní a nebudete se nudit :)

Co vás čeká

  • poskytování IT podpory našim zaměstnancům
  • správa a evidence výpočetní techniky (PC, telefony, atd)
  • podpora interních i externích aplikací a systémů,
  • školení uživatelů
  • spolupráce s dalšími kolegy z IT i napříč lokalitami společnosti
  • tvorba a aktualizace uživatelské a systémové dokumentace
  • správa uživatelských oprávnění a systémových rolí
  • práce v prostředí Service desk

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost principů a administrace operačních systémů MS Windows
  • znalost programů kancelářských balíků MS Office
  • základní znalost s TCP/IP a základní orientace v síťové problematice
  • zkušenost se správou počítačů a uživatelů v MS Active Directory
  • výhodou je znalost MS Dynamics Exapta, MS Office 365, MS Sharepoint, MS SQL, virtuální serverové prostředí VMWare

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. mzdu
  • flexibilní pracovní dobu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefitní kartu Edenred (500,- Kč/měsíc)
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Další informace

Typ zaměstnání:

Práce na plný úvazek

Vhodné pro:

, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Nástup:

dle dohody

Kontaktní osoba:

Iva Slavíčková, +420 722 066 962